Header AD

Club505 Benzeri Arkadaşlık Sitelerinde Profil Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ben asosyalim, kızla öyle kafede mafede oturamam, konuşamam diyorsanız eğer yapmanız gereken en önemli şey bir adet akıllı telefon bir de inanılmaz ortamların döndüğü arkadaşlık siteleri. Seçkin insanlarla, hatta ünlülerle tanışmak için Club505’e üye olabilir, hızlı bir sohbet için Tinder gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Pek çok hanım kızımız bu ortamları ise daha farklı bir şekilde kullanabilmektedir. Zengin bir sevgili bulmanın hayali ile o uygulama senin bu uygulama benim gezen kızlarımız henüz zengin sevgili nasıl bulunur konusunu açıklığa kavuşturamamışlardır. Zengin sevgili de ideal sevgilide birtakım koşulların yerine getirilmesi ile birlikte gerçekleşebilecek bir olgu olarak değerlendirilmektedir. Bunlar;

- Aman Allah’ım Dedirtecek Profil Fotoğrafı
- Oooo baya da aktifmiş dedirtecek etkinlikler
- Bu çocuk bana bakar mı be dedirtecek içerikler

Size sevgili getirtecek en önemli unsurlar arasında değerlendirilmektedir. Bunlardan en az birini bile karşılamanız demek bir sevgili elde edebileceğinizi göstermektedir.

Club505’te Profil Fotoğrafı Seçimi

Club505’e kendinizi ait bir fotoğrafı yüklemeye çalıştığınızda sistem bunu fark edip size uyarı yapacaktır. Kendinize ait, yüz hatlarınızı net şekilde gösteren içerikleri tercih etmeniz gerekiyor. Profil fotoğrafı sizin görünüşünüz ile kandırabileceğiniz, etkileyebileceğiniz tam anlamı ile bir silah olarak değerlendirilmektedir. Eğer bu durumlardan birini bile karşılamayansanız sosyal medyada bile asosyal olabilirsiniz. Bu bakımdan, profesyonel kaliteli çekim ile havalı bir poz verdiğinizden emin olun eğer bu durum karşılanmazsa eğer küçük Emrah tarzı fotoğraflar ile kendinize âşık etme olasılığınız fazlası ile az olacaktır. Deniz, kum, güneş gibi unsurlar ile kaslı fotoğraflarınız da bir hayli kız grubunun dikkatini çekecektir. Bunun yanı sıra kadın kullanıcıların da dikkat etmesi gereken en önemli şeylerden birisi de havalı ve güzel fotoğrafların seçiminde ki özen. Fiziğiniz, gülüşünüz, saçlarınız adeta uyum içerisinde ahenkle dans etmeli. Bu hususları karşılamanız ile birlikte belirli bir kesimin dikkatini çekebilirsiniz.

Zengin İçerik

Zengin bir içerik sizi de zengin gösterdiği gibi pek çok kişinin dikkatini de çekecektir. Bu bakımdan da yapılması gerene en önemli şeylerden bir tanesi de ne asosyal olduğunuzu belli etmeyecek içerik olarak değerlendirilmektedir. Bazı hanım kızlarımız ise İstanbul’dan arkadaş bulma konusunda ısrarcı bir tutum izlemeleri sebebi ile de bu tarz içeriklere dikkat edebilmektedirler. İstanbul ile bir bağlantınız olması bile bu bakımdan fazlası ile iyi bir yere sahip olacaktır. Bu durumun gerçekleştirilmesi ile birlikte de kendinize en uygun adayı bulabilir daha sonrasında ise evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz.

Club505 ve Tinder’da Hakkınızda Bölümünün Önemi

Belki gerçek hayatta kendinizi tam anlamı ile ifade edemediğiniz için yalnızları oynamaktasınız. Ancak ne olursa olsun yeni bir dünya içerisinde var olduğunuzu ve kendinizi ifade etmekten başka da etkili bir yol olmadığını hatırlamanız gerekmektedir. Ancak hakkınızda bölümüne de ayak numaranıza kadar yazmanız aşırı itici olacaktır. Bunun yanı sıra hakkımda sadece izin verdiğim kadar bilgi sahibi olabilirsiniz yazmak yerine belirli bir içeriği paylaşarak daha çok tanımak isteyen kişilerin önünü açabilirsiniz. En iyi arkadaşlık sitelerinde genel olarak bu durum geçerliliğini korumaktadır. Tinder’da bilhassa Hakkınızda kısmını çok etkin kullanmanız gerekiyor. Rekabetin en fazla olduğu çöpçatanlık sitelerinin başında Tinder geliyor. Club505’te ise durum biraz daha farklı. Club505’in kadın üyeleri, erkek üyelerin sistem tarafından özenle seçildiğini, sadece seçkin üyelerin kabul edildiğini bilir. Bu yüzden Club505 profilinizde kendinizi ispatlamanız yerine zevklerinizi ifade etmeniz yeterli olacaktır.

loading...
Club505 Benzeri Arkadaşlık Sitelerinde Profil Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler Club505 Benzeri Arkadaşlık Sitelerinde Profil Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler Reviewed by VEKA MEDYA on Salı, Mayıs 08, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum ve basın bülteni için yazınız. Teşekkürler.

Post AD

Ã?nizleme