Header AD

Evlenecek Çiftler İçin Elmas Setler

Yepyeni bir ömrü birlikte geçirmek için ‘evet’ demeye hazırlandığınız şu günlerde küçük bir telaş sizi sarmış olmalı. Evlenme teklifi, kız isteme töreni ve nişan gecesi derken beklediğiniz gün geldi çattı! 

Büyük bir heyecanla beklediğiniz bu gün için düğün davetiyelerinden nikah şekerlerine, gelinlikten düğün müziklerine ve damatlıktan gelin arabasına kadar her detaya apayrı bir özen gösterdiğinizi biliyoruz. Hayatınızın en özel gününde her şeyin muhteşem olması için küçük bir listeniz de mutlaka vardır. Peki listede hiçbir eksik kalmadığına emin misiniz? Mesela hayatınızın belki de en önemli gününü elmas bir setle taçlandırmak için hazırlığınızı yaptınız mı? Hala hazır değilse telaş yapmanıza gerek yok. Çünkü elmas setler hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda sizi bekliyor!

Otantik Takılardan Vazgeçemeyenlere…
Evlenecek çiftleri zorlu bir takı alışverişi hazırlığı da bekliyor. Tektaş pırlanta ve alyans seçimi derken son zamanlarda takı seçimleri hakkında epey fikir sahibi olmuş olabilirsiniz. Ama pek çok genç kız evlilikleriyle beraber belki de ilk kez bir elmas setine sahip oluyor. Bu sebeple kadınlar için bu alışveriş oldukça mühim. Sıkı durun, zorlu bir seçim süreci de sizi bekleyen bir diğer telaş nedeni. Onlarca elmas set arasında kaybolmak istemiyorsanız alışverişe çıkmadan önce kısa bir araştırma yapmanızda fayda var. Örneğin otantik bir set düşlüyorsanız klasik çizgilere sahip bir set mi seçeceksiniz yoksa daha sıra dışı bir model mi istiyorsunuz karar vermekle başlayabilirsiniz işe…

Bütçenizi Belirleyin!
Evlilik hazırlıklarının en önemli kısmıdır bütçeyi belirlemek. Son dakika sürprizlerine canınız sıkılsın istemiyorsanız elmas setiniz için küçük bir bütçe planlaması yapmanızda fayda var. Üstelik bütçe belirlemek seçim yapmanızı da kolaylaştıracaktır. Peki bütçenizi neye göre belirlemeniz gerekiyor biliyor musunuz? Tabii ki seçeceğiniz elmas sette kullanılan taşların büyüklüğüne göre. Kısaca özetlememiz gerekirse 1.5 ct’lık taş kullanılan bir elmas set yaklaşık 3000 TL civarında. Setlerin fiyatlarını belirleyen tek şey karat büyüklüğü de değil elbette. Elmas setin kesim ve işçilik detayları da fiyatı etkileyen diğer nedenlerden.

loading...
Evlenecek Çiftler İçin Elmas Setler Evlenecek Çiftler İçin Elmas Setler Reviewed by VEKA MEDYA on Çarşamba, Mart 26, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum ve basın bülteni için yazınız. Teşekkürler.

Post AD

Başlık
Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji
Önizleme