Header AD

Burcunuz işiniz için neler diyor?

Astrolojinin hayatımızı nasıl etkileyeceğini merak etmeyen sanırız yoktur. Hangi burçların kariyer yapacağını, kimleri iş değiştireceğini merak edenler için işte 2011’de burçlara göre kariyer takvimi…

Koç: İş yaşamınız hızlanıyor
31 Aralık’ta meydana gelecek Ay tutulmasıyla birlikte rüzgârı arkanıza aldığınız bir döneme giriyorsunuz. Artık kimse sizi tutamaz! 15 Ocak, 21 Haziran ve 21 Temmuz tutulmaları da sizi destekleyecek ve kariyerinizde ilerleyeceksiniz. Yeni bir pozisyona yükselme, daha iyi bir işe geçme gibi konular gündemde yer alabilir. 2011, Jüpiter’in Balık burcunda ilerlemesi sayesinde gizli desteklerin artacağı, perde arkasından aleyhinize yürütülen faaliyetlerin biteceği bir yıl olacak. Kısıtlamaların azalmasıyla iş yaşamında daha hızlı ilerleyeceksiniz. Bizden söylemesi, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin!

Boğa: Sosyal hayatınız renkleniyor
2009 boyunca kariyerinizde sizi bazen oldukça yoran, bazen de isminizi ön plana çıkaran şeyler yaşadınız. Ama bu yıl her şey değişiyor. 2011 yılı içerisinde iş yaşamında durduğunuz yeri daha da iyi bilecek ve buradan ileriye gitmeye başlayacaksınız. 18 Şubat sonrasında sıkıntılarınız hızla yok olacak. Yetenekleriniz göze çarpacak. Yeni yıl size sosyal alanda da yenilikler getirecek. Beraberinde pek çok davete katılıp, güzel ve yoğun günler geçireceksiniz. Daha da önemlisi, toplumun önemli kesimlerinden insanlarla sık sık bir araya gelme fırsatı bulacaksınız.

İkizler: 2011 sizin yılınız olacak
Büyük şans gezegeni Jüpiter’in kariyer evinizde ilerleyeceği 2011, son 10 yılın kariyer açısından en iyi yılı olacak. Güzel değişiklikleri 18 Ocak’tan itibaren göreceksiniz. Diğer önemli tarihler ise 8 Haziran ve 23 Eylül. Ama bunlardan önce, Mart ayında yükselme ve yeni iş fırsatları yakalama potansiyeli olabilir. Bunu en iyi şekilde değerlendirin. Büyüme, gelişme ve genişleme dönemindesiniz. Kariyerinize ve günlük görevlerinize odaklanırsanız, son zamanların en yüksek performansını gösterip, önemli avantajları kendi başınıza yaratabilirsiniz.

Yengeç: 2011 için hazırlıklar yapın
Kariyerinizde patlama yapacağınız yıl 2012. 2011’da ise bunun zemini hazırlayacak girişimler içerisinde bulunacaksınız. Özellikle de sosyal anlamda çok yönlülüğünüz ortaya çıkacak. 2-18 Şubat aralığında ve Ağustos ayında ilerleme konusunda size yeni seçenekler sunabilecek maddi kaynaklar da yaratabilirsiniz. Tüm bir yol boyunca iletişim ve planlamanın çok yoğun olacağı görülüyor. 2011’u iyi değerlendirin ve vizyonunuzu daha da genişletin. Bunun için  eğitimler alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Aslan: Maddi açıdan rahatlayacaksınız
2011 ile birlikte maddi rahatlığa kavuşacaksınız. Hızlı bir tempo sizi bekliyor. 20 Mayıs’a kadar devam edecek olan hızlı tempo, krediler, miras, nafaka, tazminat, sigorta primi gibi yollardan sizi maddi açıdan tatmin edecek. Maddi sıkıntıların artmasını yeni projelere yönelmenin ve yeni fonlar yaratmanın takip edeceği 2011, 15 Ocak, 20 Nisan ve 21 Temmuz yakınlarında da maddi olanaklar yoluyla iş hayatında ve dolayısıyla da kariyerde birçok ilerleme ve gelişim fırsatları sunacak. Bundan emin olabilirsiniz.

Başak: Harcamalara dikkat
Birçok kaybın ve zararın üst üste geldiği bir dönemden sonra artık Satürn’ün üzerinizdeki baskısını hafifleteceği bir yıla giriyorsunuz. Burcunuzdan çıkıp para evinize giren Satürn, artık dikkatli hamle ve girişimler ile uzun süre yararlanabileceğiniz kaynaklar yaratmanız konusunda fırsatlar sunacak. Ancak bu esnada harcamalarınıza da dikkat etmeye devam edin. İstikrarlı bir bütçe ile yıla devam ettiğiniz takdirde Haziran ve Temmuz aylarında maddi durumunuzu şu anda pek de ihtimal vermediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz.

Terazi: Yılın en avantajlı burcu
2011’un belki de en avantajlı burcu sizsiniz. Çok büyük gelişmelerin olacağı bir yıl sizi bekliyor. 26 Nisan ve 27 Temmuz ile bu tarihleri dışarıda bırakırsak, hiç de beklemediğiniz bir ilerlemenin içerisinde olacaksınız. Sürpriz fırsatlarla dolu bir süreç yaşayacaksınız. Balık’taki Jüpiter hareketi, Yengeç ve Oğlak’taki yeni Ay ve Dolunay etkileri derken, 2011 Teraziler için son derece faydalı etkiler yaratacak. Bu yılın en önemli dönemleri 15 Ocak haftası, tüm Mart ayı, 8 Haziran yakınları ve Eylül sonundan itibaren doğum gününüze kadar uzanan aralık. Şubat 2011’e kadar size birçok avantaj getirecek olan Venüs’ün Akrep yerleşimi ise problemlerin sonunu getirecek.

Akrep: Çevreniz değişiyor
2011 ilk yarısı içerisinde sizi oldukça zorlayacak ve yoracak bir dönemden geçebilirsiniz. Ancak bu süreç içerisindeki çabalarınızın da tüm yorgunluğunuza değecek. Mars, 20 Mayıs’a kadar programınızı oldukça dolu tutarken, Şubat ve Ağustos da kariyerinizle ilişkili farklı haberler getirecek. Yaşadığınız çevreyi değiştirmeniz mümkün. Emlak ve bankacılık konularında olumlu etkiler getiren 2011 ikinci yarısı nispeten daha sakin geçecek. Mayıs’tan itibaren temponun düştüğünü hissedeceksiniz. Ekim’de Venüs burcunuza girince şanslı bir dönem başlayacak. Aralık ayı etkilerinin size ciddi kazançlar getiriyor.

Yay: Değişimler sizi bekliyor
2011a iletişim, haberleşme ve yolculuk gibi kavramları güçlü biçimde ön planda alacak. Emlak ile ilgili iş ve girişimlerin de yoğun olacağı bu dönem içerisinde, şansınızın da yardımıyla geçen yıllardaki aksaklıklardan eser olmayacak. Manevi dünyanızda dışarıya da yansıyacak önemli dönüşümler, değişimler, gelişimler olacakt. Perspektifinizi değiştirirken, 3 ve 15 Mart yakınlarında iş hayatınızda da önemli değişiklikler yöneleceksiniz. Mayıs ve Eylül ayları sizin için oldukça avantajlı diğer dönemler olarak görülüyor.

Oğlak: İş değişikliği mümkün
Yönetici gezegeniniz olan Satürn, 2011da size daha ağır sorumluluklar yükleyecek. Bu etkinin 21 Ekim 2012’ye devam etmesi söz konusu. Bu zaman aralığında iş değiştirebilir, kendi işinizi yapabilir ya da alanınızda ön plana çıkabilirsiniz. İş hayatınızda koşuşturmacanın artacağı ancak ortaklık yapma şanslarının ve mevcut ortaklıkları büyütme fırsatlarının da bollaşacağı bir yıl geçireceksiniz.

Kova: Sık sık seyahat edeceksiniz
2011 yılı Eylül’den sonra kariyerinizle ilgili son derece önemli etkiler getirmeye başlayacak. Ancak, bunlardan önce irili ufaklı, hesapta olmayan gelirler sağlamanız ana konulardan olacak. Büyük projeler gerçekleştirerek maddi açıdan daha rahat olacağınız bir dönem geçireceksiniz. Yılın ilk haftası, Mayıs ayı, 11 Temmuz yakınları ve Kasım’ın tümü, çalışanlarınızla ilgili gelişmeler barındıracak. Mayıs ve Kasım ayları, proje bitirmek, yeni iş fırsatları yakalamak, yabancılarla daha yakın temasa geçmek gibi etkileri de barındıracak. Haberleşmedeki kolaylıklar ve sık seyahatler de ana konular arasında.

Balık: Yaşamınız tamamiyle değişiyor
Ocak ayının ortalarında şans ve güç gezegeni Jüpiter burcunuza giriyor ve 2011’u sizin yılınız yapıyor. Uranüs’ün Jüpiter’le bu halde kavuşması da sürprizlerin, değişimin ve büyümenin habercisi. Yaşamınızın her alanında ilerleme, genişleme ve şans olacaktır. Bazılarınız evlenirken bazılarınız da uyumlu aşk ilişkilerine başlayacaklar. Terfi ve yeni ortaklıklar da tüm yılın ana konuları arasında. Şubat, Haziran, Ağustos ve Aralık ayında yaşamınızın nasıl değişip gelişeceğine şaşırabilirsiniz. Bu dönemlerdeki fırsatlar konusunda çekincede kalmamalısınız.

Kaynak: e- güzellik. net

loading...
Burcunuz işiniz için neler diyor? Burcunuz işiniz için neler diyor? Reviewed by VEKA MEDYA on Salı, Temmuz 27, 2010 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum ve basın bülteni için yazınız. Teşekkürler.

Post AD

Başlık
Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji
Önizleme